07:20 21.08.2021

США змінили представника на Кримській платформі, делегацію очолить міністр енергетики Дженніфер Гренголм

1 хв читати
США змінили представника на Кримській платформі, делегацію очолить міністр енергетики Дженніфер Гренголм

США змінили свого представника на інавгураційному саміті Кримської платформі, запланованому на 23 серпня, делегацію очолить міністр енергетики Дженніфер Гренголм, повідомили в прес-службі посольства США в Києві.

"Президент Джозеф Р. Байден-молодший сьогодні оголосив про призначення президентської делегації до Києва, Україна, для участі в саміті Кримської платформи і заходах, присвячених 30-річчю незалежності, 23-24 серпня 2021 року. Високоповажна Дженніфер М. Гренголм, міністр енергетики, очолить делегацію", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому посольством США в Україні в п'ятницю ввечері.

Також в повідомленні подано список членів президентської делегації: Христина Квін, тимчасовий повірений у справах, Посольство США в Києві і Ендрю Лайт, помічник секретаря з міжнародних справ, Міністерство енергетики США

Як повідомив раніше міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, Сполучені Штати повинні були бути представлені на Кримській платформі особистим посланником президента Сполучених Штатів і членом уряду - міністром транспорту США Пітером Буттіджічем.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Через непідтвердження мети поїздки митцям і медійникам може бути відмовлено в перетині держкордону - прикордонслужба

Україна в Джидді може запропонувати часткове припинення вогню з РФ у повітрі і на морі - FT

Дві людини загинули, трьох поранено за минулу добу в Донецькій області

Заброньованим медійникам листи сприяння не потрібні, вони продовжують виїжджати за кордон за наказами на відрядження - Мінкультури

Через нічну атаку ворожих БпЛА на агропідприємстві на Харківщині виникла пожежа

Ворог атакував з БпЛА три райони Київщини, є пошкодження – ОВА

Окупанти вночі та вранці 23 рази обстріляли Сумщину

Окупанти вдарили з артилерії по Запорізькому району, є постраждала

Уночі збито 130 зі 176 ворожих БпЛА, 42 безпілотників-імітаторів локаційно втрачено

Дев'ять людей постраждали внаслідок ворожих обстрілів Херсонщини – Прокудін

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА