Інтерфакс-Україна
10:42 06.08.2021

СБУ затримала учасницю ІД у Києві, яку шукав Інтерпол

1 хв читати
СБУ затримала учасницю ІД у Києві, яку шукав Інтерпол

Служба безпеки України затримала в Києві учасницю міжнародної терористичної організації, яка перебувала в розшуку за лінією Інтерполу.

Як повідомляється на сайті Служби безпеки України, зловмисниця - громадянка однієї з країн Центральної Азії, є активною учасницею терористичної організації "Ісламська держава" (ІД). На своїй батьківщині жінка вербувала найманців для участі в збройних конфліктах на території Сирії. Щоб легалізуватися в Україні й уникнути покарання на батьківщині, вона на підставі подання завідомо неправдивих відомостей отримала посвідку на проживання.

Суд застосував до затриманої запобіжний захід у вигляді екстрадиційного арешту.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Пожежу після атаки на цивільне судно в порту "Ізмаїл" ліквідовано – Мінрозвитку

"Сільпо" відкрило новий супермаркет в Чернігові та оновлений у Василькові

Standard One презентував новий прибутковий будинок "S1 Позняки" у Києві

Українські фармвиробники через державну регуляцію втратили 3-5% фінансових надходжень – думка

Зеленський відвідує у вівторок Іспанію, а завтра - Туреччину

Ворог вдруге за час повномасштабної війни атакував приміське депо у Дніпрі

Ворог атакував 4 балістичними ракетами 114 БпЛА, збито 101 дрон, зафіксовано влучання 4 ракет та 13 ударних БпЛА на 15 локаціях – Повітряні сили

Укрзалізниця змінює маршрути у Харківській області через пошкодження інфраструктури внаслідок ворожих атак

Одна людина загинула, ще 11 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Українці дедалі більше цікавляться власною історією - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА