Інтерфакс-Україна
07:40 16.06.2021

ФРН може змінити позицію стосовно "Північного потоку-2" після виборів нового канцлера, вважає Кулеба

1 хв читати
ФРН може змінити позицію стосовно "Північного потоку-2" після виборів нового канцлера, вважає Кулеба

Федеративна Республіка Німеччина (ФРН) може змінити позицію щодо газопроводу "Північний потік-2" після виборів нового канцлера, які пройдуть восени 2021 року, вважає міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

"Насправді, в самій Німеччині багато голосів виступають проти "Північного потоку-2", і позиція Берліна може змінитися після майбутніх виборів", - сказав Кулеба в інтерв'ю угорському виданню Ceenergy News.

Він зазначив, що США також не відмовилися повністю від санкцій проти російського газопроводу. "Це скоріше перерва. Наша боротьба за збереження національних інтересів України і європейської безпеки буде продовжуватись. Як йдеться в одному золотому правилі дипломатії, нічого повністю не узгоджено, поки все не узгоджено", - додав міністр.

За його словами, Україна дотримується "чіткої позиції" з газопроводу "Північний потік-2". "Справа не тільки в Україні і наших економічних інтересах. Дуже небезпечно для загальної євроатлантичної безпеки і єдності передавати в руки Володимира Путіна (президента РФ - ІФ) таку потужну політичну зброю, як "Північний потік-2", - уточнив він.

Кулеба додав, що компроміси в питаннях безпеки ніколи добре не працювали і в минулому. "Ми сподіваємося переконати наших німецьких і американських партнерів сприймати наявну загрозу серйозно. Над цим зараз працює українська дипломатія", - резюмував глава МЗС.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб

Росія намагається створити гуманітарну катастрофу в Дніпрі та Запоріжжі, демонструє небажання завершувати війну - ЦПД

Каракас витрачатиме доходи від продажу нафти на купівлю американської продукції - Трамп

Декларації без реальних гарантій лише створюють ілюзію прогресу до миру - голова євроінтеграційного комітету Ради

Запущено онлайн-портал для подання проєктів до Американсько-українського інвестфонду відбудови

ДТЕК пояснив помилку щодо терміну повернення е/е на Дніпропетровщині

У Запоріжжі поступово відновлюється водопостачання

Усі міські лікарні Дніпра повністю переведено на генератори - мер

Мобільний зв’язок на Дніпропетровщині та Запоріжчині працює в аварійному режимі через масштабне знеструмлення

Мобільний зв’язок через масштабне знеструмлення в Запорізькій області працює в аварійному режимі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА