Інтерфакс-Україна
16:26 20.05.2021

Біля Києва затримали групу, підозрювану у вчиненні розбою на велику суму в Харкові, - прокуратура

1 хв читати
Біля Києва затримали групу, підозрювану у вчиненні розбою на велику суму в Харкові, - прокуратура

Правоохоронці затримали 37-річного жителя Луцька і двох львів'ян (44 і 45 років), підозрюваних у вчиненні розбійного нападу та викраденні великої суми грошей у Харкові.

Як повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури, чоловіків затримали на трасі Київ-Житомир поблизу столиці.

"Наразі вирішується питання про повідомлення затриманим про підозру за фактом розбою (ч. 4 ст. 187 КК України) й обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - йдеться в повідомленні.

Напад стався вночі 19 травня. В будинок на вул. Академіка Погорєлова увірвалися троє чоловіків, зв'язали скотчем 56-річну жінку, яка перебувала там, і, погрожуючи гарячою праскою, вимагали сказати їм, де зберігаються гроші та де розташований сейф. Потім вони забрали гроші (60 тис. євро і 50 тис. доларів), вироби з золота й наручний годинник і втекли.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 187 (розбій) КК України.

Досудове розслідування проводять слідчі Харківського районного управління поліції №3 ГУ НП у Харківській області. Процесуальне керівництво - Шевченківська окружна прокуратура Харкова.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ще двох дітей вдалося повернути з ТОТ Херсонщини – ОВА

Макрон та Мерц приєднаються до Зеленського у Лондоні у понеділок

Молдова звернулась по екстрену енергетичну допомогу до Румунії через атаки на енергосистему України – ЗМІ

Італія надасть EUR30 млн на відбудову Одеської дитячої лікарні

В Херсоні без світла та тепла 40 тис. абонентів, влада шукає можливості децентралізованого теплопостачання

Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС

Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ

Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп

Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз

Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА