Інтерфакс-Україна
08:05 01.04.2021

З початку поточної доби російські найманці на Донбасі тричі порушили режим припинення вогню, українські військовослужбовці не постраждали

1 хв читати
З початку поточної доби російські найманці на Донбасі тричі порушили режим припинення вогню, українські військовослужбовці не постраждали

З початку поточної доби російські найманці на Донбасі тричі порушили режим припинення вогню, українські військовослужбовці не постраждали, повідомили в прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил.

"Станом на 7:00, 1 квітня, зафіксовано 3 обстріли з боку російсько-окупаційних військ. Зокрема, неподалік Світлодарська і Золотого-4 противник відкривав вогонь з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів, а поблизу селища Новгородське - зі стрілецької зброї", - сказано в ранковому зведенні на сторінці штабу ООС у соцмережі Facebook у четвер уранці.

У штабі наголосили, що за минулу добу, 31 березня, найманці 5 разів порушили режим припинення вогню. Зокрема, в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" неподалік н.п. Піски і Водяного на Приазов'ї ворог відкривав вогонь з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" поблизу н.п. Світлодарськ, Луганське і Золоте-4 загарбники обстрілювали українські позиції з автоматичних станкових і ручних протитанкових гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.

Також повідомляється про те, що після завершення засідання Тристоронньої контактної групи найманці здійснили низку провокацій уздовж всієї лінії розмежування.

Крім того, окупанти активізували роботу із дообладнання старих і облаштування нових оборонних позицій.

"Українська сторона СЦКК повідомляє про грубі порушення з боку збройних формувань Російської Федерації на тимчасово окупованій території", - зазначили в штабі.

 

 

 

ОСТАННЄ

Британія розглядає можливість захоплення танкерів російського "тіньового флоту" - ЗМІ

Орбан: Україна є ворогом Угорщини через вимоги відмовитися від дешевих російських енергоносіїв

На Київщині працюють 530 Пунктів незламності на тлі складної енергетичної ситуації - ОВА

Трьох працівників ТЦК затримано за смертельне побиття жителя Дніпропетровщини - поліція

LELÉKA після перемоги в нацвідборі "Євробачення-2026": Це велика честь, я постараюся зробити це якомога краще

LELÉKA представлятиме Україну на "Євробаченні-2026" у Австрії

Глава Міненерго обговорив із керівництвом ОГТСУ перспективи збільшення імпорту газу з ЄС

У голосуванні нацвідбору "Євробачення-2026" в "Дії" взяло участь 208,4 тис. українців, застосунок працював без збоїв

Глава МВС: Рятувальник загинув на Київщині під час робіт на об’єкті, зруйнованому російськими ударами

Україна отримала та планує отримати ще 354 генератори від чеської організації Post Bellum - Сибіга

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА