Інтерфакс-Україна
20:11 10.03.2021

Верховна Рада розгляне на пленарному тижні законопроект про легалізацію електронних паспортів українців у застосунку "Дія"

1 хв читати
Верховна Рада розгляне на пленарному тижні законопроект про легалізацію електронних паспортів українців у застосунку "Дія"

Верховна Рада України на пленарному тижні розгляне останній законопроект, що стосується легалізації електронних паспортів українців у застосунку "Дія", повідомляє прес-служба президента за підсумками наради Володимира Зеленського з керівництвом парламенту, народними депутатами, представниками уряду щодо важливих законопроектів на виконання програми глави держави.

"У нас буде найповніший перелік життєвих ситуацій, коли українці зможуть застосувати цифровий паспорт без паперового чи пластикового аналога. Ми прагнемо до того, щоб відбулася повна диджиталізація документів і послуг, ми маємо зробити державу у смартфоні", - зазначив Зеленський на нараді.

Народні депутати також розглянуть на пленарному тижні законопроекти щодо захисту боржників від колекторів, щодо реформування СБУ та євроінтеграційні ініціативи.

На нараді також обговорили необхідність вироблення пакету законопроектів щодо запровадження накопичувальної пенсійної системи та запуску міністерства аграрної політики.

Як повідомлялося, 4 лютого Верховна Рада у першому читанні ухвалила законопроект №4355 про внесення змін до закону "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус", що підвищує статус використання цифрових паспортів у застосунку "Дія" на юридичному рівні.

Згідно з календарним планом п'ятої сесії Верховної Ради IX скликання, найближчі пленарні засідання українського парламенту відбудуться 16-19 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте після зустрічі з Трампом: НАТО є сильним, і разом ми робимо його ще сильнішим

Семеро цивільних, в тому числі четверо дітей постраждали через атаку російських БпЛА - Синєгубов

США не продовжили ліцензію на купівлю російської нафти закордонними компаніями

Україна довіряє американським та європейським можливостям контролю та верифікації припинення вогню – Зеленський

Заяви Путіна свідчать про плани відмовитися від тиші на фронті, треба на нього тиснути і вводити санкції – Зеленський

Окупанти вдарили по Харкову БпЛА, без постраждалих

Трамп позитивно оцінив заяви Путіна про перемир’я і заявив, що має на нього важелі впливу

Рада Європи ухвалила Конвенцію про захист професії адвоката

Україна вірогідно виходить із Курської області РФ під тиском США

Чехія готова профінансувати оновлення двох лікарень на Дніпропетровщині – очільник ОВА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА