Інтерфакс-Україна
07:22 27.02.2021

У Запоріжжі СБУ викрила чиновників, які привласнили 1,6 млн грн за роботи з благоустрою

1 хв читати
У Запоріжжі СБУ викрила чиновників, які привласнили 1,6 млн грн за роботи з благоустрою

Співробітники Служби безпеки України в Запоріжжі затримали чиновників місцевого міськвиконкому, які завищували вартість угод з благоустрою міста і таким чином привласнили 1,6 млн грн бюджетних коштів, повідомив прес-центр СБУ.

"Чиновники у 2019-2020 роках уклали декілька договорів з представниками афілійованих фірм із Запорізької та Дніпропетровської областей. Відповідно до угод на загальну суму понад 6 млн грн підрядники мали провести роботи із благоустрою міських вулиць, скверів та паркових зон", - йдеться в повідомленні.

Правоохоронці встановили, що учасники махінації значно завищували вартість куплених матеріалів і привласнили майже 40% бюджетних коштів.

Під час обшуків в офісах та помешканнях учасників схеми правоохоронці вилучили комп'ютери, бухгалтерську документацію та інші матеріали.

Чиновники підозрюються за ст.191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ

Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман

Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ

Сирський у День ЗСУ: Не маємо права повторити помилки сторічної давнини, мусимо вистояти і обов’язково вистоїмо

Головною ціллю ударів РФ вночі була енергетика – Зеленський

Нацполіція зареєструвала 239 воєнних злочинів РФ за добу, розшукано 29 і повернуто 16 дітей

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА