Інтерфакс-Україна
10:33 24.02.2021

"МАУ" відновлює рейси в Баку, SkyUp виконає рейси в Ташкент

1 хв читати
"МАУ" відновлює рейси в Баку, SkyUp виконає рейси в Ташкент

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ) з 13 березня відновлює рейси в Баку (Азербайджан).

Як повідомила прес-служба компанії, "МАУ" планує виконувати польоти в аеропорт ім. Гейдара Алієва двічі на тиждень до кінця квітня.

У свою чергу авіакомпанія SkyUp, згідно з поширеною нею інформацією, має намір виконати чотири рейси з Києва до Ташкента (Узбекистан). Вони заплановані на 4, 11, 18 і 25 березня.

Нині в'їзд до Азербайджану дозволений лише громадянам Азербайджану, співробітникам і керівникам дипломатичних представництв і консульств в Азербайджані та членам їхніх сімей, іноземцям із посвідкою на проживання, членам сім'ї резидента за наявності негативного результату ПЛР-тесту, який було зроблено в акредитованій лабораторії IMMD не більше ніж за 48 годин до вильоту. Обов'язковою вимогою є наявність роздрукованого результату негативного тесту на COVID-19, який містить QR-код, що дає можливість електронної верифікації документа для перевірки відповідно до вимог міжнародного аеропорту ім. Гейдара Алієва.

Після прибуття в Узбекистан громадяни України мають підписати зобов'язання пройти обов'язкову 14-денну самоізоляцію за місцем проживання або в готелі. Незалежно від наявності довідки про відсутність захворювання COVID-19 після прибуття в Узбекистан громадяни України зобов'язані пройти експрес-тестування на антигени до COVID-19 своїм коштом.

ОСТАННЄ

ППО відбила вночі одну з наймасованіших атак РФ, знешкодивши 615 з 704 ракет і дронів, є влучання на 29 локаціях

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА