Інтерфакс-Україна
15:54 05.02.2021

В Україні паперові трудові книжки замінять електронними

1 хв читати
В Україні паперові трудові книжки замінять електронними

Верховна Рада ухвалила рішення про заміну паперових трудових книжок на електронні.

За відповідний законопроект №3623 "Про внесення змін до законів щодо обліку трудової діяльності" в цілому проголосували 265 народних депутатів.

Законопроект встановлює 5-річний перехідний період для включення до державного реєстру відомостей із паперових трудових книжок про трудову діяльність працівників. Згідно із законопроектом, під час перехідного періоду використовуються і паперова трудова книжка, і електронна форма вже наявних або внесених відомостей про трудову діяльність працівників із державного реєстру.

Відповідно до законопроекту, після внесення відомостей про трудову діяльність працівників до держреєстру, роботодавець має видати оригінал паперової трудової книжки працівнику під підпис.

Законопроект також пропонує ввести можливість автоматичного призначення пенсій (без особистого звернення особи), зі збереженням за ним права відтермінування виходу на пенсію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ускладнення руху транспорту та роботи підприємств очікується в Україні через ожеледицю та хуртовину

Кількість постраждалих у Чернігові зросла до п'яти – військова адміністрація

Кабмін збільшив до 50 років максимальний термін дії договору на безоплатне користування культовим майном

Удар про Новошахтинському НПЗ в РФ завдано ракетами Storm Shadow – Генштаб

Військовослужбовець отримав тяжкі травми внаслідок нападу цивільного на Рівненщині, відкрита справа

Генштаб ЗСУ підтвердив ураження порту "Темрюк" в РФ та повідомив про атаку на аеродром "Майкоп" і ремонтний підрозділ окупантів

Окупанти опівдні у Різдво обстріляли середмістя Херсона, загинула людина

Влучання в п'ятиповерхівку в Чернігові: загинула людина, троє зазнали поранень, серед них – дитина

У Чернігові окупанти влучили в п'ятиповерхівку, атакували об'єкт критичної інфраструктури

Держетнополітики не виявила ознак афілійованості управління Одеської єпархії РПЦ закордоном із забороненою організацією

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА