Інтерфакс-Україна
11:54 16.01.2021

Київська митниця вилучила 23 незадекларованих діаманти

1 хв читати
Київська митниця вилучила 23 незадекларованих діаманти

Співробітники Київської митниці виявили у міжнародному експрес-відправленні з Індії 23 незадекларованих діаманти, повідомила Державна митниця.

Як зазначила митниця, діаманти було відправлено за адресою жителя Вінниці, в декларації вони були зазначені як "декоративне/штучне каміння".

Водночас детектор дорогоцінних каменів визначив, що це діаманти розміром від 2,8 до 3 мм, що відповідало маркуванню на упаковці каменів.

"Оскільки в декларації не зазначалися точні достовірні відомості про товар, діаманти вилучено", - повідомила митниця.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У місії НАТО підняли український прапор з нагоди Дня ЗСУ

Росія вдарила по Кременчуку, в місті перебої зі світлом - мер

Росіяни вдарили по місту Новгород-Сіверський на Чернігівщині

Аеропорт Вільнюса знову призупиняв роботу через загрозу з Білорусі

На фронті більше 150 боєзіткнень за добу, найбільше на покровському напрямку - Генштаб

Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки

Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА