Інтерфакс-Україна
17:11 02.01.2021

У центрі польського Любліна оселилися бобри

1 хв читати
У центрі польського Любліна оселилися бобри

У центрі Любліна (Польща) на річці Чехувка з’явилися бобри, повідомила Українська служба Польського радіо.

Гризуни вже повалили два невеликих дерева і пошкодили декілька більших.

За словами пані Маґдалєни, яка полюбляє прогулюватися околицею, тварин можна побачити вночі. "Я чотири рази бачила наживо, вечорами. Загалом вони ведуть нічний спосіб життя. ... Вони вже звикли до цивілізації, але це звичайні бобри. Вони починають наводити тут порядок з тополями, а перед цим повалили ще якесь дерево. Вони тут з’являються близько 22 години. В самому центрі Любліна", - розповідає очевидиця.

У цьому районі Чехувка впадає у підземний канал, що проходить під вулицею Любартовською. Поруч будують сучасну лікарню, проте це тваринам не заважає створювати тут власні схованки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінкультури звільнило гендиректора заповідника "Києво-Печерська лавра" Остапенка

БПЛА втретє з початку року атакував навчальний центр ЗАЕС – МАГАТЕ

Кабмін дозволив переселенцям і українцям на окупованих територіях отримувати пенсію в будь-якому уповноваженому банку

Під окупованим Скадовськом ліквідовані четверо "кадирівців" - ГУР

У "Дії" планують запустити опитування ветеранів, "Ветеранський простір" і пошук фахівця із супроводу ветеранів

В окупованій Луганській області цього року закриють понад 100 шкіл

Сенатори США Блюменталь і Грем зібрали понад 80 голосів на підтримку законопроєкту про жорсткі вторинні санкції проти РФ

Україна і Велика Британія запустили співпрацю у сфері науки, технологій та інновацій

На півдні України минулої доби зафіксовано 330 ворожих обстрілів, майже 700 ударів дронами-камікадзе та 380 скидів з БпЛА

Петиція до Кабміну про підвищення зарплати військовим набрала 25 тис. голосів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА