Інтерфакс-Україна
20:03 24.12.2020

Суд визнав незаконною надбудову додаткових поверхів на історичній будівлі в центрі Харкова під виглядом капремонту

1 хв читати
Суд визнав незаконною надбудову додаткових поверхів на історичній будівлі в центрі Харкова під виглядом капремонту

Харківський окружний адміністративний суд задовольнив позов місцевої прокуратури №2 до забудовника, який під виглядом капітального ремонту займався надбудовою додаткових поверхів до будівлі на вул. Гоголя, 2, яка є пам'яткою архітектури й містобудування місцевого значення.

"Влітку 2020 року власник мансардних приміщень... розпочав будівельні роботи в будівлі під виглядом капітального ремонту. Однак фактично здійснювалася реконструкція у вигляді надбудови додаткових поверхів. Зазначені дії суперечать закону України "Про охорону культурної спадщини", - повідомляє прес-служба Харківської облпрокуратури.

У відомстві зазначають також, що будівництво відбувалося без письмових дозволів уповноважених органів охорони культурної спадщини та ДАБК.

На підставі цього місцева прокуратура подала позов про відновлення будівлі й суд задовольнив його.

Рішення суду не набуло чинності, оскільки не сплив термін на його апеляційне оскарження.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Аптека 9-1-1 припинила продаж дитячих сумішей NAN та Nestogen одразу після повідомлення "Нестле Україна"

Канада висловлює непохитну підтримку суверенітету та територіальної цілісності Данії та Гренландії

НАБУ провело обшуки у водія Єрмака - ЗМІ

ДСНС надасть додаткові джерела живлення для районів з екстреними відключеннями - КМВА

Обстріли Нікопольського району: Один загиблий і троє постраждалих

У Києві відновили електропостачання: повертаємось до планових відключень - Міненерго

Президентка Єврокомісії підтримала протестувальників у Ірані та засудила їхнє придушення іранською владою

Трамп: США готові допомогти Ірану в прагненні до свободи

Глава МЗС Швеції про заяви Трампа щодо Гренландії: Це вже не просто слова

Сибіга закликав іранську владу утриматися від насильства проти протестувальників своєї країни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА