Інтерфакс-Україна
22:33 27.11.2020

МОЗ має намір наступного тижня повідомити про ефект від "карантину вихідного дня"

1 хв читати
МОЗ має намір наступного тижня повідомити про ефект від "карантину вихідного дня"

Міністерство охорони здоров'я планує наступного тижня повідомити про ефект, якого вдалося досягти шляхом введення "карантину вихідного дня", сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов в ефірі телеканалу "Інтер" у п'ятницю.

"Стосовно ефекту, ми наступного тижня скажемо, чи вдалося досягти ефекту, якого ми хочемо. Але вже ми так бачимо і розуміємо, що ми, по-перше, з одного боку, збили тижневу динаміку захворюваності, яка була", - зазначив Степанов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти вдарили двома "Іскандерами" у багатоквартирні будинки Кривого Рогу – Вілкул

Комунальні служби Києва опрацьовують додаткові алгоритми реагування на значні похолодання в умовах загрози обстрілів

Київ підготував 69 мобільних котелень та 1200 пунктів обігріву в очікуванні негоди

Київщина готується до негоди: на дорогах понад 220 од. техніки, підготовлено 56 місць відстою транспорту, працюють пункти обігріву

ДТЕК: аварійні бригади переведено в посилений режим роботи у Києві та області через негоду

"ArcelorMittal Кривий Ріг" через атаки 7 січня теж частково зупинив виробництво

Глава МВС: Працюємо в посиленому режимі, допомагаємо з підключенням критичної інфраструктури до резервного живлення на Дніпропетровщині

Кабмін звільнив Гоцинця з посади голови Держгеонадр

Школи Рівненщини 9 січня проводитимуть навчання дистанційно

У міністра освіти Лісового 21 радник на громадських засадах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА