08:36 25.11.2020

День подяки в колі сім'ї вартий ризику зараження коронавірусом, вважає третина опитаних у США

2 хв читати
День подяки в колі сім'ї вартий ризику зараження коронавірусом, вважає третина опитаних у США

У США 35% батьків вважають, що збиратися з близькими на День подяки в період коронавірусу COVID-19 важливо, і це варто ризику поширення захворювання, свідчать дані опитування організації Mott Poll.

Згідно з даними опитування, 61% сімей, які зазвичай влаштовують велике свято на День подяки, мають намір цього року провести його так само - в колі великої кількості родичів, 18% не виключають проведення свята з людьми, що побували за кордоном.

При цьому 35% батьків заявили, що користь від спільного проведення часу з сім'єю в День подяки може коштувати ризику поширення або зараження COVID-19.

Тим часом, згідно з результатами опитування, більшість сімей мають намір дотримуватися певних запобіжних заходів для того, щоб безпечно провести це свято. Приблизно 88% заявили, що родичі з симптомами COVID-19 не будуть присутні на святкуванні, а 68% планують ввести для членів сімей правила соціального дистанціювання.

76% опитаних розповіли, що обмежать контакти дітей з родичами, які перебувають у групі високого ризику і можуть мати більш тяжкі наслідки у разі зараження. Крім того, 64% респондентів не запросять на свято тих членів сім'ї, які не дотримуються основних правил, таких, як використання масок і дотримання дистанції.

Дані опитування Mott Poll засновані на відповідях 1 тис. 443 батьків, у яких є як мінімум одна дитина віком до 12 років.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Кабмін призначив Коновалову заступником міністра освіти і Кісь головою Нацфонду досліджень

Рада розширила можливості спецзакладів загальної середньої освіти для реабілітації осіб з особливими потребами та військовослужбовців

Кабмін продовжив дію відстрочок заброньованих працівників до 31 березня – Шмигаль

Умєров зустрівся з делегацією міжнародного об’єднання парламентарів United for Ukraine, обговорили плани на 2025р

СБС вразили ЗРК "Стріла-10М4" на Луганщині

Рада звільнила осіб, які перебували в місцях несвободи через агресію РФ, від сплати адмінзбору за оформлення паспорта

Міноборони ініціює укладання довгострокових контрактів з українськими виробниками озброєння

Умєров взяв участь у засіданні з представниками країн групи Е5, Нордично-Балтійської вісімки, Нідерландів, ЄС та НАТО

Під час випробувань САУ Zuzana у Словаччині стався вибух, поранено дві людини

У Краматорську 14 поранених внаслідок російської атаки, з них 4 дітей - Нацполіція

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА