Інтерфакс-Україна
10:47 23.10.2020

Усі лікарі Коломийської інфекційної лікарні захворіли на COVID-19

1 хв читати

У Коломиї (Івано-Франківська обл.) усі лікарі інфекційної лікарні заразилися коронавірусною інфекцією COVID-19, повідомляє "Суспільне. Новини" з посиланням на міського голову Коломиї Ігоря Слюзара.

За його словами, наразі в КНП "Коломийська інфекційна лікарня Коломийської міської ради Івано-Франківської області" пацієнтів обслуговує середній і молодший персонал, оскільки лікарі всі хворі на COVID-19, зокрема і керівник закладу. Загалом в інфекційній лікарні працюють 17 лікарів.

Слюзар також зазначив, що в Коломиї статистика заражених коронавірусною інфекцією змінюється на гірше: "У лікарні лежить 21 хворий із підтвердженим COVID-19, 24 - під підозрою".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Співробітник СБУ отримав підозру за підбурювання бізнесмена дати хабар за повернення вилучених під час обшуку коштів

Офіцера затримано за пропозицію впливу на рішення ВЛК, щоб визнати іншого військового непридатним

Суд визнав працівника Нацполіції винним за відмову у наданні показань

Велика Британія запровадила санкції проти структур "А7"

Сили оборони уразили Московський НПЗ та КБ у Тулі

Росіяни вдарили по об'єкту критичної інфраструктури в Запоріжжі, постраждали три людини – ОВА

Бережна: ми дуже надіємося, що в своїй комунікації ЮНЕСКО буде називати речі своїми іменами

Зеленський вже зустрівся з Макроном на полях G7 у Франції, заплановано зустрічі зі Стармером, Мерцом і Карні

Атаки РФ знеструмили частину споживачів у 4 областях, внаслідок негоди без світла – 3 населені пункти на Сумщині

НАЗЯВО просить Міносвіти позбавити двох осіб наукового ступеня за плагіат

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА