07:41 20.10.2020

На час виступу одного кандидата на президентських дебатах у США мікрофон другого буде відключений - комісія з дебатів

2 хв читати
На час виступу одного кандидата на президентських дебатах у США мікрофон другого буде відключений - комісія з дебатів

Комісія з президентських дебатів в США прийняла нові правила, згідно з якими мікрофон одного кандидата в президенти буде відключено під час виступу іншого.

"Відповідно до узгоджених правил дебатів, кожен кандидат має дві хвилини безперервного часу для виступу на початку кожного 15-хвилинного сегмента. Ці заяви робляться перед відкритим обговоренням. Обидві кампанії цього тижня знову підтвердили свою згоду з правилом безперервних двох хвилин. Комісія повідомляє, що для забезпечення дотримання цього правила, мікрофон тільки одного кандидата буде включений, того, у кого буде право слова", - йдеться в заяві комісії.

Таким чином на початку кожного з шести сегментів дебатів кожному кандидату буде дано дві хвилини, щоб відповісти на питання. Під час цієї частини мікрофон кандидата-опонента буде відключений.

Уточнюється, що під час відкритої дискусії будуть працювати мікрофони обох кандидатів.

Це рішення було прийнято після того, як перші президентські дебати між президентом США Дональдом Трампом і кандидатом від Демократичної партії Джо Байденом перетворилися в хаос. Згідно з підрахунками ЗМІ, Трамп перебивав опонента 71 раз.

Після перших дебатів Байден заявляв, що хоче, щоб комісія з дебатів змінила правила.

"Я просто сподіваюся, що є спосіб, за допомогою якого комісія з дебатів зможе контролювати нашу здатність відповідати на питання без перерв", - сказав Байден наступного дня після перших дебатів.

Тим часом, передвиборчий штаб Трампа виступав проти будь-яких змін у правилах.

У листі до комісії в понеділок керівник передвиборчої кампанії Трампа Білл Степ’єн ще до прийняття рішення назвав виключення мікрофонів кандидатів "неприйнятним".

Він також не погодився з темами майбутніх дебатів, закликавши до більшої уваги до питань зовнішньої політики.

Серед тем, які будуть обговорюватися, згідно комісії з дебатів - боротьба з коронавірусом, расові питання, зміна клімату, національна безпека, американські сім'ї та лідерство.

"Ми настійно закликаємо вас переглянути ці теми", - написав Степ’єн в листі до комісії.

Прес-секретар Байдена Ті Джей Дакло, в свою чергу, заявив: "Кампанії і комісія домовилися кілька місяців тому, що модератор дебатів буде вибирати теми. Кампанія Трампа зараз бреше про це, оскільки Дональд Трамп боїться зіткнутися з новими питаннями про свою катастрофічну відповідь на COVID-19. Як завжди, президент більше піклується щодо правил дебатів, ніж про те, щоб надати країні, що перебуває в кризі, необхідної допомоги."

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА