Інтерфакс-Україна
07:38 13.07.2020

У Таджикистані 46 нових випадків зараження Covid-19

1 хв читати
У Таджикистані 46 нових випадків зараження Covid-19

У Таджикистані за минулу добу коронавірус виявлений у 46 людей, загальна кількість інфікованих досягла 6 552 осіб, повідомили "Інтерфаксу" в неділю в прес-центрі міністерства охорони здоров'я і соціального захисту населення республіки.

За даними відомства, за минулу добу не було летальних випадків, з початку пандемії від наслідків хвороби померли 55 осіб, 5 228 або 79,8% хворих видужали, серед них 52 за минулу добу.

Вперше влада Таджикистану підтвердила факти зараження новою коронавірусною інфекцією 30 квітня.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський у День ЗСУ подякував військовим, які на полі бою роблять усе, щоб Україна мала впевненість за столом переговорів

Нічна атака дронами на Одещину залишила область із перебоями в енерго- та теплопостачанні, пошкоджено енергообʼєкт

Ще троє мешканців Дніпропетровщини постраждали внаслідок ворожої ракетної атаки

Чернігівщина зазнала ударів БпЛА: пошкоджено житловий сектор і об’єкти критичної інфраструктури

ОВА: Росіяни минулої доби вбили двох цивільних на Донеччині, ще троє поранені

Генштаб зафіксував впродовж доби 184 бойових зіткнень

Київщина: Обстріл спричинив пожежі та руйнування залізничного вокзалу, депо, житлових та складських будівель

Росіяни пошкодили залізничну інфраструктуру у Фастові: "Укрзалізниця" вносить зміни в приміські маршрути

Росіяни вночі атакували Дніпропетровську область: постраждали цивільні об’єкти та дитина

Головнокомандувач ЗСУ привітав військових із Днем Збройних сил України: Потом і кров’ю йдемо до мети

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА