Інтерфакс-Україна
17:45 01.07.2020

Український військовий дістав бойову травму на Донбасі - штаб ООС

1 хв читати
Український військовий дістав бойову травму на Донбасі - штаб ООС

Один військовослужбовець Збройних сил України дістав бойову травму внаслідок обстрілу з боку російських найманців на Донбасі в середу, повідомляється на сторінці Операції об'єднаних сил у Facebook у зведенні станом на 17:00.

"Евакуаційною технікою потерпілого воїна оперативно доставлено до військово-медичного закладу, йому надано належну допомогу лікарів", - йдеться у повідомленні.

Загалом з початку доби російські найманці чотири рази порушили режим припинення вогню, використовуючи гранатомети різних систем, міномети калібру 82 і 129 мм, великокаліберні кулемети та стрілецьку зброю.

"Для припинення ворожої активності українські захисники результативно застосовували чергові вогневі засоби. Втрати противника уточнюються", - йдеться у звіті.

На всіх трьох ділянках розведення режим "тиша" дотримувався.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, ще 3 постраждали внаслідок російського удару БпЛА по прифронтовому Великому Бурлуку

"Укрзалізниця" розпочала будівництво безбар'єрної платформи на Центральному вокзалі Києва

У школах з'явиться нова виховна година до Дня зброяра – Міносвіти

Чиновниця Одеської міськради підозрюється в недбалості, що призвела до збитків при відновленні пошкодженої багатоповерхівки

На Черкащині викрито експрацівницю банку, яка ошукала бабусю загиблого військового на 1 млн грн

Ворог ударив дроном по поліцейському авто в Білопілля Сумської області, поранено поліцейського

СБУ і Нацполіція викрили ще 5 схем ухилення від мобілізація, серед організаторів – лікарі

"Азов" і 7-й корпус ДШВ провели спільні навчання

Заморозки в ніч на вівторок зашкодять ранньоквітучим плодовим деревам – Укргідрометцентр

ЦПД повідомляє про поширення окупантами підробленого відео від імені ексголови Чернівецької обладміністрації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА