07:17 25.06.2020

Закінчуються підготовчі роботи зі створення наукового парку "Unit Agro" на Київщині

1 хв читати
Закінчуються підготовчі роботи зі створення наукового парку "Unit Agro" на Київщині

Підготовчі роботи зі створення наукового парку "Unit Agro" в Київській області завершуються, повідомила прес-служба Київської обласної державної адміністрації.

"Уже на початку липня ми плануємо приступити до державної реєстрації Наукового парку" Unit Agro ". Обласна влада робить усе можливе, щоб створити сприятливі та прозорі умови для створення і функціонування парку. На базі наукового парку вчені і бізнес зможуть працювати. Київщина отримає сучасну платформу для розвитку агропромисловості, ведення освітньої та науково-технічної діяльності", - сказав глава обладміністрації Василь Володін на нараді в середу з засновниками та учасниками парку.

Як зазначається, парк дозволить вирощувати на території Київщини конкурентоспроможну, органічну продукцію, яка користуватиметься попитом як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Також парк є важливим для розвитку освітньої, науково-технічної та інноваційної діяльності вчених області.

"Майбутній парк - це матеріально-технічна база для комерціалізації результатів їх досліджень. Сприятиме парк і розвитку і підтримки малого інноваційного підприємництва в країні", - йдеться в повідомленні.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА