Інтерфакс-Україна
08:16 02.06.2020

Україна не планує допомагати РФ вирішувати її проблеми як держави-окупанта - Кулеба про можливість постачання води до Криму

1 хв читати
Україна не планує допомагати РФ вирішувати її проблеми як держави-окупанта - Кулеба про можливість постачання води до Криму

Україна уважно стежить за подіями в Криму, проте не планує допомагати Росії вирішувати її проблеми як держави-окупанта, заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, коментуючи питання можливості постачання Україною води до Криму.

"Ми уважно стежимо за подіями, які відбуваються на Кримському півострові. Безумовно, ситуація там, я навіть сказав би, більше, ніж критична, і немає жодних інструментів її вирішення з точки зору держави-окупанта, РФ. Але ми не плануємо допомагати Росії вирішувати її проблеми як окупанта", - сказав глава МЗС в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV у понеділок.

Він наголосив, що, відповідно до міжнародного права, повну відповідальність за ситуацію на окупованому півострові несе держава-окупант.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, 7 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області

До трьох зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

Зеленський: ГУР доповів про плани РФ щодо ударів по підстанціях українських АЕС

Завершено аварійно-рятувальні роботи на території терміналу "Нової пошти" на Харківщині

Тестування на загальні навички пройшли 16 конкурсантів на посаду очільника ДМС

Зеленський ввів санкції проти Паралімпійського комітету РФ, Федерації комп'ютерного спорту Росії та трьох фізичних осіб

До двох осіб зросла кількість постраждалих у Харкові – ОВА

ГУР МО: Росія розглядає варіанти удару по підстанціях АЕС України

Шмигаль: Литва готує урядове рішення про виділення додаткової енергетичної допомоги для України

Об'єкт критичної інфраструктури у Харкові значно пошкоджений через ворожий обстріл – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА