Інтерфакс-Україна
19:22 22.05.2020

Двох суддів, зокрема суддю Верховного Суду, відсторонено від здійснення правосуддя через історії з керуванням автомобілем у нетверезому стані

2 хв читати
Двох суддів, зокрема суддю Верховного Суду, відсторонено від здійснення правосуддя через історії з керуванням автомобілем у нетверезому стані

Суддю Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Валентина Сердюка тимчасово відсторонено від здійснення правосуддя на підставі рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя (ВРП), повідомляє управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності ВРП.

"Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади ухвалила Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 22 травня 2020 року", - йдеться в повідомленні Ради.

У ВРП пояснюють, що в разі ухвалення рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади. Термін дії відсторонення суддів від правосуддя - до ухвалення ВРП рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Агентству "Інтерфакс-Україна" у ВРП пояснили, що суддя Сердюк 2 березня 2019 року керував автомобілем у нетверезому стані, від проходження тесту на алкоголь відмовився. Суддю було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу у розмірі 10 тис. грн і позбавлення права керувати автомобілем терміном на один рік.

Крім того, від здійснення правосуддя відсторонено і суддю П'ятого апеляційного адміністративного суду Дмитра Запорожана, повідомляє ВРП.

Цей суддя також вчинив адміністративне правопорушення: 25 cічня 2019 року в Одесі, керуючи автомобілем у нетверезому стані, суддя наїхав на припаркований автомобіль і зник із місця події.

Крім того, на камеру зафіксовано розмову співробітника патрульної поліції з суддею, в якій останній дозволив собі нецензурні висловлювання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський пропонує Раді продовжити строк загальної мобілізації

У міністерки культури Бережної 1 штатний радник, 3 - на громадських засадах і 1 помічниця

У Раді зареєстровано законопроєкт про продовження воєнного стану

Міносвіти затвердило 357 проєктів-переможців конкурсів наукових досліджень університетів

Внаслідок обстрілу на Чернігівщині пошкоджено важливий енергооб’єкт і знеструмлено низку населених пунктів

З лінії фронту за добу евакуйовано 51 людину, в тому числі 23 дитини - Донецька ОВА

Школяр напав на вчительку та учня з ножем у Києві, їм надається меддопомога – поліція

На Дніпропетровщині через атаки РФ поранено чоловіка, пошкоджено будинки та інфраструктуру – облрада

Генштаб зафіксував упродовж доби 219 бойових зіткнень

США закликають G7 та партнерів зменшити залежність від критичних мінералів із Китаю - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА