Інтерфакс-Україна
07:13 18.05.2020

Трамп заявив про зниження кількості захворювань COVID-19 на всій території США

1 хв читати
Трамп заявив про зниження кількості захворювань COVID-19 на всій території США

Президент США Дональд Трамп повідомив, що кількість захворювань коронавірусом нового типу стає нижче на всій території США.

"Кількість випадків захворювання коронавірусом сильно знижується на всій території Сполучених Штатів, за рідкісним винятком. Дійсно, дуже хороші новини!" - написав Трамп у своєму Твіттері.

За останніми даними університету Джонса Гопкінса, США як і раніше на першому місці за кількістю хворих COVID-19. У країні зафіксовано 1 млн 486 тис. 376 випадків, померли 89 тис.549 осіб.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перетин росіянами державного кордону на Сумщині біля с.Грабовське виглядає як локального штибу провокація - Трегубов

УЧХ у 2025 році забезпечив реабілітацію понад 40 ветеранських родин

Зеленський поговорив з премʼром Норвегії: є спільне відчуття про необхідність консультації в ширшому колі європейських партнерів

Лубінець звернувся до Москалькової та МКЧХ з приводу примусового вивезення в РФ з Сумщини близько 50 громадян України

Росія випустила близько 1300 ударних дронів, майже 1200 КАБ та 9 ракет по Україні цього тижня - Зеленський

Обмеження руху транспорту на Одещині у межах н.п. Маяки зняте – патрульна поліція

Росіяни перетнули кордон та вивезли понад 50 цивільних з села Грабовське на Сумщині - ЗСУ

Росія минулої доби атакувала транспортну, портову та промислову інфраструктуру Одещини — ОВА

З 1 червня 2025 року з прифронтових територій України евакуйовано майже 147 тис. осіб - Мінрозвитку

Очільник ОВА: Заклади охорони здоров’я півдня Одещини працюють у штатному режимі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА