Інтерфакс-Україна
15:42 01.05.2020

Кіровоградщина отримала українські тест-системи для виявлення коронавірусу - ОДА

1 хв читати
Кіровоградщина отримала українські тест-системи для виявлення коронавірусу - ОДА

До Кіровоградської області надійшли тест-системи українського виробництва для проведення ПЛР-діагностики з метою визначення коронавірусної інфекції, повідомив голова облдержадміністрації Андрій Балонь у п'ятницю, 1 травня.

"З українськими ПЛР-системами працюватимуть фахівці вірусологічної лабораторії, які здійснюють діагностику на COVID-19. За централізованим розподілом до області надійшов 101 набір. Кожен із них розрахований приблизно на 100 досліджень", - зазначає Балонь.

Як розповіла головний санітарний лікар Кіровоградської області Надія Оперчук, отриманих тест-систем достатньо, щоб закрити першочергові потреби для проведення діагностики людей із підозрою на коронавірус, контактних осіб, хворих на пневмонію, а також тих, хто потрапляє на обстеження за направленням сімейних лікарів або медиків із мобільних бригад.

"Обласний лабораторний центр продовжує працювати практично в цілодобовому режимі. За добу ми забезпечуємо близько 300 досліджень методом ПЛР-діагностики", - додала Оперчук.

В ОДА зазначили, що станом на 1 травня на Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 392 випадки захворювання коронавірусом. З них 114 осіб уже одужали, а 19 померли від ускладнень, спричинених коронавірусною інфекцією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США

Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні

Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції

Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві

"Мадяр" показав вибухові удари по Рязанському НПЗ і меткомбінату в Алчевську

У Слов'янську шестеро постраждалих внаслідок скинутої ворогом авіабомби

РФ продовжує обстрілювати Дніпропетровщину, пошкоджено інфраструктуру

Поліцейський постраждав унаслідок атаки ворожих безпілотників Запоріжчини

У неділю очікується відключення е/е від 3 до 4 черг для споживачів у всіх регіонах України

Зеленський разом із переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА