14:01 13.04.2020

Туристичний сезон у Чорнобильській зоні розпочнеться не раніше за середину осені - експерт

1 хв читати
Туристичний сезон у Чорнобильській зоні розпочнеться не раніше за середину осені - експерт

Туристичний сезон у Чорнобильській зоні відчуження розпочнеться не раніше за середину осені з відновленням потоку іноземних туристів, вважає директор Chornobyl Tour та Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко.

"Я не очікую виходу з карантину раніше за травень, навіть кінець травня, і це свідчить про те, що літа туристичного у нас не буде, оскільки у нас 85% туристів – це іноземці. Зарубіжний потік, мені здається, розпочнеться не раніше за середину осені, і це хороший прогноз", - повідомив Ємельяненко під час онлайн-конференції "Сезон 2020 в умовах карантину".

За його словами, на відновлення турпотоку знадобиться тривалий час. Експерт очікує скорочення результатів сезону на 30% порівняно з сезоном 2019 року.

За даними Ємельяненка, в 2019 році зону відчуження відвідали 124 тис. туристів, що на 67% більше, ніж у 2018 році. Раніше в 2020 році очікувалося близько 250 тис. туристів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА