Інтерфакс-Україна
12:28 25.03.2020

На Київщині жінка з підозрою на коронавірус народила дитину

1 хв читати
На Київщині жінка з підозрою на коронавірус народила дитину

У Білій Церкві вагітна жителька Ірпеня, яку було госпіталізовано з підозрою на коронавірус, народила дитину.

"Жінка з Ірпеня, яку з підозрою на коронавірусну хворобу вчора шпиталізували до Білої Церкви, сьогодні о 03:00 народила в пологовому будинку Білої Церкви хлопчика", - повідомив перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що дитина народилася з вагою 3,6 кг. Стан матері та новонародженого задовільний.

Маркушин уточнив, що жінку буде переведено з пологового будинку до інфекційного відділення. Дитина тимчасово залишиться на карантині.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: за порушення ПДД будуть санкції, про бальну систему поки не йдеться

ДБР затримало правоохоронця, який за $3,5 тис переправляв чоловіків до кордону з Білоруссю

Фон дер Ляєн сьогодні оголосить 21-й пакет санкцій для РФ

Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Фінляндії підготовку угоди у форматі Drone Deal

Сибіга: Не досягнувши своїх цілей на полі бою, Росія посилює терор проти цивільних

Зеленський перебуває в Естонії на саміті "Україна-NB8" – прессекретар

Прикордонники виявили тіло людини в Карпатах поблизу кордону з Румунією

ВАКС засудив адвоката Носова до 4,5 роки позбавлення волі за спробу підкупу НАБУ та САП – TIU

Просування ворога на Донеччині дещо сповільнилося минулого тижня, на інших напрямках фронту без змін – DeepState

Фредеріксен: Маємо ще тісніше інтегрувати українську оборонну промисловість у європейську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА