Інтерфакс-Україна
20:52 10.03.2020

Словенія слідом за Австрією закриває кордон з Італією через коронавірус

1 хв читати
Словенія слідом за Австрією закриває кордон з Італією через коронавірус

Уряд Словенії вирішив закрити кордон з Італією через коронавірус, повідомляють у вівторок західні ЗМІ.

"Я віддав розпорядження МЗС і МВС закрити кордон з Італією після відповідного рішення Австрії", - написав у Twitter прем'єр-міністр Мар'ян Шарець.

У вівторок канцлер Австрії Себастьян Курц оголосив про заборону на в'їзд з Італії до Австрії. Австрійці, що перебувають нині в Італії, зможуть повернутися після того, як погодяться провести два тижні під карантином у себе вдома. Також між країнами припиняється залізничне і авіасполучення. Винятки залишаються тільки для вантажного транспорту, але водіїв перевірятимуть на кордоні.

Раніше повідомлялося, що кількість виявлених випадків зараження коронавірусом в Італії перевищила 10 тис. осіб, померла 631 людина. В Австрії підтверджено 157 випадків зараження, в Словенії - 23 випадки.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна намагатиметься досягти згоди США продати необхідну кількість "Петріотів" – Зеленський

Зеленський: Найближчими днями можуть відбутися дуже вагомі зустрічі, які повинні наблизити тишу для України

У Нікополі помер один з поранених під час обстрілу міста, кількість жертв сягнула чотирьох

Російским ударом по Павлограду знищена база "Госпітальєрів"

Сибіга провів у Римі зустріч з італійськими парламентарями

Європа висунула контрпропозиції до мирної угоди: Україна отримує гарантії безпеки від США, територіальні питання вирішуватимуться після безумовної тиші

Міносвіти ініціює надання відстрочки від призову деяким педагогам закладів позашкільної освіти

Макрон не проводитиме дипломатичних зустрічей під час відвідання похорон Папи Римського

Зеленський вшанував пам'ять загиблих в результаті російського удару у ніч на 24 квітня

Зеленський щодо заяви Трампа про Крим: Україна не буде визнавати юридично російськими будь-які тимчасово окуповані території

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА