Інтерфакс-Україна
22:05 04.03.2020

Рябошапка вважає ідею скасування закону про амністію учасників Революції гідності абсурдною

1 хв читати
Рябошапка вважає ідею скасування закону про амністію учасників Революції гідності абсурдною

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка вважає ідею скасувати закон про амністію учасників Революції гідності абсурдною ідеєю, однак наголошує на необхідності внесення змін до нього з метою активізації розслідувань скоєних тоді злочинів.

"Про амністію у "справах Майдану": я вважаю це абсурдною ідеєю, і з юридичної точки зору, тому що це жодним чином не поліпшить ситуацію", - сказав генпрокурор, відповідаючи на питання про те, як він ставиться до намірів керівництва Держбюро розслідувань ініціювати скасування закону про амністію "майданівців" і таким чином можливості залучення їх до відповідальності.

Разом з тим, на думку генпрокурора, даний закон необхідно змінити.

"У ньому є одна норма, яка заважає розслідувати справи незалежно від того, хто міг бути особою, яка вчинила злочин. Ця норма, зокрема, стосується неможливості збирати докази, зберігати інформацію. І цю норму необхідно виправити", - пояснив Рябошапка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок ракетно-дронової атаки на Київ зросла до 32 - Кличко

Льодову арену у Білій Церкві пошкоджено внаслідок ворожої ракетно-дронової атаки - НОК

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

УДО стверджує, що діяло відповідно до чинного законодавства щодо працівників НАБУ

Кабмін зняв заборону на добровільні маркетингові послуги аптекам

У Києві та області без світла залишаються понад 0,5 млн споживачів – глава Міненерго

Система "е-ТТН" відтепер доступна в Україні – заступник міністра

РФ дронами атакувала газовидобуток та одну з ТЕЦ "Нафтогазу" - Корецький

В Києві через атаку ворога пошкоджено більше 10 житлових багатоповерхівок, в Дніпровському районі провадиться демонтаж аварійних конструкцій - ДСНС

Через атаку ворога пошкоджено одну з адмінбудівель Міносвіти у Києві – заступник міністра

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА