Інтерфакс-Україна
11:01 23.02.2020

У китайській провінції Хубей зареєстровано 96 нових випадків смерті через коронавірус

1 хв читати

В епіцентрі поширення нового типу коронавірусу китайської провінції Хубей за минулу добу зареєстровано 96 випадків летального результату від пневмонії, яку викликає новий тип коронавірусу (COVID-19), і 630 нових хворих, повідомила місцева медична влада.

В адміністративному центрі провінції, місті Ухані, звідки коронавірус почав поширюватися в грудні минулого року, померли 82 осіб, заразилася 541 людина.

Загалом із грудня 2019 року в Хубеї унаслідок поширення коронавірусу захворіли станом на 00:00 годину за місцевим часом суботи 64,084 тис.осіб (в Ухані - 46,201 тис.), померло 2,346 тис. заражених (в Ухані - 1,856 тис.).

З медзакладів після одужання в провінції виписані 15,3 тис.осіб, понад 40 тис. поки що залишаються в лікарнях, з них понад 1,84 тис. осіб у критичному стані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії

Зеленський: Якщо США або Європа будуть на боці Росії - це означатиме продовження війни

На Дніпропетровщині зазнали поранень дві жінки через ворожі обстріли - поліція

Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки

Зустріч з Трампом буде публічною – Зеленський

Зеленський на шляху до Трампа в США зупиниться в Канаді для розмови з Карні та лідерами Європи

Прокуратура: у Києві щонайменше 27 постраждалих, серед них діти 9 та 16 років, один загиблий

УЧХ працював на ліквідації наслідків російських повітряних атак у Харкові та Умані

Злочинну групу із числа нардепів викрито на отриманні неправомірної вигоди за голосування - НАБУ

Росія, імовірно, розміщує "Орєшнік" на колишній авіабазі на сході Білорусі – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА