Інтерфакс-Україна
13:54 09.02.2020

На Закарпатті поліція під час спецоперації затримала членів ОЗУ

1 хв читати
На Закарпатті поліція під час спецоперації затримала членів ОЗУ

За наказом міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова на Закарпатті було посилено заходи безпеки і, отримавши оперативну інформацію, правоохоронці провели спільну спецоперацію із затримання учасників злочинного угруповання, які планували встановити контроль над регіоном, повідомляє прес-служба МВС.

"Як результат у суботу, 8 лютого, у с. Нижніх Воротах затримали лідера та членів злочинного угруповання", - йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сторінці МВС у соцмережі "Фейсбук" у неділю.

За інформацією правоохоронців, учасники ОЗУ були озброєні, тому було ухвалено рішення про залучення до поліцейської операції спецпідрозділу КОРД та роти особливого призначення поліції області.

"Під час затримання особи, які перебували в автомобілях, чинили збройний опір і намагалися втекти з місця події. Однак їх затримали. В результаті ніхто не постраждав", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Сумщині внаслідок ударів загинули двоє людей – ОВА

Вибухотехніки Нацполіції з початку повномасштабного вторгнення вилучили майже 490 тис. боєприпасів

Петиція до Кабміну про заборону куріння на приватних балконах та лоджіях набрала лише 111 голосів

Міністри оборони України та Латвії узгодили спільні напрями роботи у сфері розвитку безпілотних систем

СБС ЗСУ уразили полігон "Восточний", ЗРК "Тор-М2", засоби ППО, пункти управління та місця дислокації противника

КСУ визнав неконституційним обмеження оплачуваних відпусток для неповнолітніх та людей з інвалідністю – омбудсман

Ворог обстріляв Херсонщину, 15 людей постраждали і одна загинула

ППО України збила 110 зі 118 ворожих цілей, зафіксовано влучання 3 ударних БпЛА на 3 локаціях

Ефективність української ППО у перехопленні ракет і дронів у травні була на рівні понад 88% – Генштаб

Близько 50 деталей у кожному "Шахеді" виготовлені в Китаї та Тайвані – Державний науково-дослідний інститут

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА