Інтерфакс-Україна
12:39 13.01.2020

Всі троє фахівців "МАУ" поки що залишаються в Ірані для розслідування - президент авіакомпанії

1 хв читати
Всі троє фахівців "МАУ" поки що залишаються в Ірані для розслідування - президент авіакомпанії

Троє фахівців авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ") з комісії з розслідування катастрофи українського літака Boeing 737-800 залишаються в Ірані.

"Фахівці "МАУ" залишаються в Ірані у повному складі. Їх там троє. Ми ухвалили рішення, що на цьому етапі так буде правильно", - написав президент "МАУ" Євген Дихне на сторінці у Facebook.

Як повідомлялося, пасажирський авіалайнер Boeing 737-800, який мав виконати рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, розбився в районі міжнародного аеропорту імені імама Хомейні в Тегерані відразу після зльоту вранці 8 січня. На борту перебували 167 пасажирів і дев'ятеро членів екіпажу. Всі вони загинули. Серед загиблих - 11 громадян України (зокрема дев’ятеро членів екіпажу), 82 громадянина Ірану, 63 - Канади, десять - Швеції, чотири - Афганістану, по три - ФРН і Великої Британії.

Минулої суботи іранська влада визнала, що Boeing випадково збили іранські військові.

Пізніше командувач аерокосмічними силами Корпусу Вартових Ісламської революції (КВІР) Амір Алі Хаджізаде заявив, що бере на себе всю відповідальність за аварію українського літака.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

Можливі тимчасові порушення доступу до окремих реєстрів Мін'юсту – НАІС

У зоні підвищеного ризику будинки з верхньою розводкою труб опалення - голова Дарницької РДА

У Сухопутних військах повідомили про унікальну операцію - евакуацію трьох поранених на НРК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА