Інтерфакс-Україна
12:55 10.12.2019

Монахова: На сьогодні я не ініціюватиму переписування закону про мову або відкладення його імплементації

1 хв читати

Урядова уповноважена із захисту державної мови Тетяна Монахова заявляє, що сьогодні вона не має наміру ініціювати переписування закону про державну мову або відкладання його імплементації.

"Нам зараз необхідно запустити цей закон, необхідно розпочати юридичний захист державної мови. Зрозуміло, що до кожного закону можна придивитися, сказати, що він не є досконалим. Але якщо ми зараз не зрушимо з місця, а почнемо його переписувати, дискутувати навколо нього, то ми цей процес не запустимо", - сказала вона на прес-конференції у вівторок у Києві.

Водночас вона зазначила, що з часом відстежуватиметься виконання і ефективність реалізації закону, і, можливо, пізніше будуть коригування й уточнення.

"На сьогодні я не ініціюватиму переписування закону або відкладення його імплементації в жодному разі", - наголосила Монахова.

Зокрема, вона закликала громадян самостійно ознайомитися з текстом закону про мову, щоб не піддаватися різним маніпуляціям.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

Очільник ГУР МО побував на запорізькому напрямку

ДБР викрило лікарів одеського ТЦК, які видавали фіктивні висновки ВЛК без присутності призовників

На допомогу Києву прийшли ремонтники з кількох областей, а уряд шукає можливість вивільнити для населення додаткову е/е

ДШВ ЗСУ за кілька хвилин уразили два російські "Буки" - "Бук-М2" і "Бук-М3"

Політтехнолог Петров не захотів коментувати пов'язані з ним події і розслідування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА