Інтерфакс-Україна
08:54 13.11.2019

Facebook ввів власну систему електронних платежів

1 хв читати
Facebook ввів власну систему електронних платежів

Компанія Facebook запустила систему електронних платежів Facebook Pay, яка діятиме в однойменній соцмережі, її месенджері, Instagram і  WhatsApp, йдеться в блозі компанії.

Сервіс стартував в США для Facebook і Мессенджера для оплати покупок в ігрових додатках і в окремих компаніях на Facebook Marketplace, покупки квитків на заходи, переведень між користувачами і збору пожертвувань. Згодом компанія планує розширити географію сервісу і дозволити його використання в Instagram і WhatsApp.

Запустити Facebook Pay можна через налаштування в додатку або на сайті соцмережі. Компанія рекомендує при цьому вибрати кращий метод оплати, щоб згодом не вводити щоразу все реквізити заново. Система підтримує більшість кредитних і дебетових карт і PayPal.

У Facebook нагадали, що користувачі здійснюють платежі через його додатки з 2007 року, а після запуску системи збору пожертвувань в 2015 році через цю платформу було зібрано більше $ 2 млрд. Система Facebook Pay спростить платежі, зробить їх більш доступними і гарантує їх безпеку і захист інформації, пов'язаної з банківськими картами і рахунками користувачів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На 2026р заплановано суттєво розширити проєкт "Центрів життєстійкості" - Музиченко

Свириденко: Уряд звернувся до НКРЕКП про відтермінування запланованих змін тарифів на воду

F-16 перехопили 34 із 35 крилатих ракет під час масованої атаки – речник Повітряних сил

Українські заклади освіти і науки матимуть безоплатний доступ до Scopus та WoS у 2026р - Міносвіти

Понад 75% роботодавців витримують квоту працевлаштування осіб з інвалідністю, є випадки, коли "працюють" трудові книжки - Музиченко

Шмигаль повідомив про новий експериментальний проєкт щодо АТ "Мотор Січ" для його релокації та відновлення

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА