Інтерфакс-Україна
14:26 09.10.2019

Труба заявляє, що Порошенко не хоче співпрацювати з ДБР у рамках розслідування справ, де він є свідком

1 хв читати

П'ятий президент України, народний депутат (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко не хоче співпрацювати з Державним бюро розслідувань (ДБР) у рамках розслідування понад десяти кримінальних проваджень, в яких він є свідком, стверджує директор ДБР Роман Труба.

"Петро Порошенко має розуміти, що в його інтересах надати свідчення для того, щоб слідчі якнайшвидше могли досліджувати обставини... На жаль, екс-президент не поділяє такої позиції. Ми пропонуємо співпрацю, він пропонує протистояння. Ми пропонуємо йому дослідження всіх обставин справи, він займається політикою біля приміщення ДБР", - сказав Труба на брифінгу в середу в Києві.

Він зазначив, що надання свідчень насамперед потрібне самому Порошенку.

За словами Труби, загалом ДБР розслідує 13 кримінальних проваджень, в яких Порошенко є свідком.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Двоє людей постраждали під час удару БпЛА по Дніпровському району Херсона - ОВА

Через напружену ситуацію навколо Гренландії Кошта скликає позачергову Європейську Раду

CEO YASNO: у Києві тривають екстрені відключення електроенергії, країна переходить на графіки з 4,5–5 черг

Ще 30 бригад залізничників долучаться до відновлення тепла у Києві - "Укрзалізниця"

У столиці розгорнуто додатковий теплопункт УЧХ

Домовлено продовження роботи на рівні команд під час наступного етапу консультацій у Давосі - Умєров

Зеленський: У нас є дані щодо об’єктів, по яких Росія робила розвідку, розвідку для ударів

Зеленський: Основна мішень для РФ - українська енергетика, в ремонтних бригадах зараз задіяно майже 58 тисяч працівників

Київська ОВА: Навчальний процес у школах області відновлять з 19 січня

Міністр закордонних справ Нідерландів назвав погрозу Трампа митами проти ЄС через Гренландію "шантажем"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА