Інтерфакс-Україна
13:04 09.07.2019

У Чорнобильській зоні затримали дві групи "сталкерів", серед яких громадяни Казахстану

1 хв читати
У Чорнобильській зоні затримали дві групи "сталкерів", серед яких громадяни Казахстану

Дві групи "екстремальних туристів", серед яких п'ятеро громадян України та четверо громадян Казахстану, незаконно проникли до Прип'яті на території Чорнобильської зони відчуження.

Як повідомляє у вівторок відділ комунікації поліції в Київській області, "сталкерів" затримали, стосовно цих осіб складено адміністративні протоколи за ст.46-1 (порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стаття передбачає накладення штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали справ правопорушників направили до Славутицького міського суду Київської області для ухвалення.

Також направлено матеріали до Державної міграційної служби для скорочення терміну перебування громадян Казахстану в Україні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Бундестаг Німеччини спростив депортації іноземців та запровадив жорсткіші правила набуття громадянства

Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб

Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня

"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові

Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині

Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США

В СТОЛИЦІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

УЗГОДИЛИ РАМКИ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ ТА РОЗГЛЯНУЛИ "ПРОГРАМУ МАЙБУТНЬОГО РОЗВИТКУ" – УМЄРОВ ПРО 6-ТУ ЗУСТРІЧ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

СПРАВЖНІЙ ПОСТУП У ДОСЯГНЕНІ МИРНИХ ДОМОВЛЕНОСТЕЙ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД РОСІЇ – УМЄРОВ ПРО ПІДСУМКИ 6-Ї ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ США

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА