18:14 13.12.2018

Собор УПЦ-КП ухвалив рішення про участь в Об'єднавчому соборі єпископату, кліриків, мирян і ченців

1 хв читати
Собор УПЦ-КП ухвалив рішення про участь в Об'єднавчому соборі єпископату, кліриків, мирян і ченців

 Українська православна церква Київського патріархату на засіданні Архієрейського собору в четвер ухвалила рішення про участь в Об'єднавчому соборі зі створення єдиної помісної Української православної церкви єпископату, представників кліру, мирян і ченців.

"Собор заслухав інформацію про підготовку до Об'єднавчого собору, який 15 грудня 2018 року скликається у Святій Софії Київській. Було ухвалено рішення взяти участь у Соборі у складі єпископату, представників кліру, мирян і ченців, згідно благословення святійшого Вселенського патріарха Варфоломія", - повідомляє прес -центр Київської патріархії за підсумками засідання Архієрейського собору УПЦ-КП.

Засідання відбулося в патріаршій резиденції в Києві під головуванням патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

Порошенко передав військовим ще два комплекси "Ай-Петрі"

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація

В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM

У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада

Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція

У Добропіллі загинула працівниця "Нової пошти"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА