Інтерфакс-Україна
07:56 01.12.2018

Сильний землетрус стався на Алясці, є ризик цунамі

1 хв читати
Сильний землетрус стався на Алясці, є ризик цунамі

Землетрус магнітудою 7,0 стався в п'ятницю на Алясці, повідомляє Геологічна служба США.

Епіцентр розташовувався всього в 13 км від міста Анкоріджа. Згідно з даними Геологічної служби, є ймовірність того, що підземні поштовхи призвели до формування цунамі.

Американські ЗМІ повідомляють, що під час землетрусу припинили мовлення телеканали на Алясці. Також надходить інформація про перекриття шосе на південь від Анкоріджа через каменепад.

Повідомляється про проблеми в електропостачанні з роботою телефонних ліній. У Анкориджі перестала працювати частина світлофорів, зазначає місцева газета "Анкоридж Дейлі ньюс".

Поліція повідомляє про "великі пошкодження об'єктів інфраструктури в Анкориджі".

"Пошкоджено багато будинків і будов. Багато доріг і мости перекрито. Не виїжджайте на дорогу без необхідності. Знайдіть безпечне місце", - йдеться в повідомленні поліції.

 

 

ОСТАННЄ

У Гуляйполі було достатньо бійців, щоб захистити КСП - командир 1 ОШП Філатов

Зеленський доручив модернізувати систему розподілу дронів та пропрацювати зміни до стратегії захисту неба

Свириденко: Державні замовники зброї отримали право укладати контракти на закупівлю товарів, робіт і послуг на весь виробничий цикл

Зеленський скоординував позиції з Рютте перед зустріччю з Трампом

Зеленський виловив вдячність Канаді за "розуміння необхідності спільної роботи" заради безпеки

Окупанти атакували три райони Дніпропетровської області, двоє цивільних поранені, пошкоджені будинки

Міністр оборони повідомив про створення банківського консорціуму для кредитування підприємств ОПК на 21,5 млрд грн

Україна не планує продавати стратегічні об’єкти, критично важливі для продовольчої безпеки - Соболев

Фонд підтримки енергетики акумулював понад EUR1,5 млрд грантів партнерів на відновлення енергосистеми

Навроцький обговорив з Трампом російсько-українську війну та узгодження мирного плану

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА