Інтерфакс-Україна
12:00 03.11.2018

Виставка архівних документів про турецько-українські дипвідносини відкрилася в університеті Стамбула

1 хв читати
Виставка архівних документів про турецько-українські дипвідносини відкрилася в університеті Стамбула

Виставка архівних документів про турецько-українські дипвідносини відкрилася в університеті Стамбула

Києва. 3 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Президент України Петро Порошенко і ректор Стамбульського університету Махмут Ак відкрили виставку архівних документів "Україна і Туреччина в 1918-1921 роках: до сторіччя взаємної дипломатичної присутності".

Як повідомляє в суботу сайт українського президента, експозиція, розміщена в Стамбульському університеті, налічує шість стендів, які присвячені переговорам у Брест-Литовську, дипломатичній місії Османської імперії в Києві в 1918 році, роботі генеральних консульств Османської імперії в Одесі та Харкові, діяльності першого українського представництва в Туреччині, посольству УНР у Стамбулі в 1918 – 1921 роках, українсько-турецьким контактам у період приходу до влади більшовиків.

Виставку підготували Міністерство закордонних справ України, посольство України в Турецькій Республіці спільно з науковим товариством історії дипломатії та міжнародних відносин та державною архівною службою України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Посол США при НАТО: розвідувальні служби США і союзників скажуть чи відбулася ця атака насправді - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 142 ворожі атаки - Генштаб

В оточенні Макрона кажуть про відсутність доказів атаки на резиденцію Путіна – ЗМІ

Мінрозвитку за пів року запустить нову цифрову процедуру відкриття внутрішніх автобусних маршрутів

Камишін вийшов з наглядової ради "Укрзалізниці", Милованов – "Укроборонпрому"

МЗС України засудило святкування влаштовані окупантами в Маріупольському драмтеатрі

Росія саботує мирні переговори хибними заявами, це не поведінка країни, яка прагне миру - президент Молдови

Нацдепозитарій України замість Юдіна очолить його заступниця Адамовська

Кабмін звільнив заступницю міністра енергетики Юхимчук, підтвердив Мельничук

12-та бригада "Азов" зайняла смугу оборони на добропільському напрямку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА