Інтерфакс-Україна
07:34 09.10.2018

За минулу добу бойовики 36 разів відкривали вогонь по позиціях ЗС України, троє військовослужбовців отримали поранення

2 хв читати
За минулу добу бойовики 36 разів відкривали вогонь по позиціях ЗС України, троє військовослужбовців отримали поранення

За минулу добу бойовики 36 разів відкривали вогонь по позиціях Збройних сил України, троє військовослужбовців отримали поранення, повідомили в прес-центрі штабу операції Об'єднаних сил (ООС).

"Російські окупанти 36 разів відкривали вогонь по позиціях наших військ. При цьому ворог 12 разів застосовував озброєння, заборонене мінськими домовленостями ... Під час бойових дій троє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали поранення", - йдеться у зведенні на сторінці штабу ООС у соцмережі Фейсбук у вівторок вранці.

За минулу добу ворог здійснював обстріли позицій Об'єднаних сил поблизу населених пунктів Кримське, Новотошківське, Катеринівка, Степове, Троїцьке, Луганське, Майське, Авдіївка, Піски, Красногорівка, Мар'їнка, Новомихайлівка, Павлопіль, Гнутове, Водяне, Лебединський і Широкине.

"Позиції Об'єднаних сил навколо Кримського, Луганського, Водяного та Лебединського окупанти обстрілювали з мінометів калібру 120 мм. Вогневому впливу з мінометів 82-го калібру піддалися опорні пункти наших військ поблизу Кримського, Новотошківського, Луганського і Майського. Захисники Широкиного були обстріляні з зенітної установки ЗУ-23-2. По захисниках Новотошківського, Троїцького, Водяного та Лебединського крім того вівся вогонь з озброєння бойових машин піхоти", - відзначили в штабі ООС.

За даними української розвідки, за минулу добу п'ятеро бойовиків знищені і шестеро поранені.

Відзначається, що з початку доби ворог двічі обстріляв позиції Об'єднаних сил на Маріупольському напрямку біля Павлополя і Широкиного з гранатометів, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї. Важке озброєння не застосовувалося. Втрат серед українських захисників немає.

ОСТАННЄ

Сили оборони збили 27 російських ракет і 315 БПЛА

Кабмін призначив Малашкіна держсекретарем Міненерго, а Москаленко і Куцевола - заступниками міністра енергетики

Кабмін призначив Турчака держсекретарем Міноборони

Найскладніше після нічного російського обстрілу в Києві – Зеленський

У Раді відсутні вода та опалення - нардеп

Україна отримала потрібні ракети для ППО за добу до обстрілу РФ, вони суттєво допомогли – Зеленський

У Києві інтервали руху поїздів метро між станціями "Дарниця" – "Арсенальна" становлять до 10 хвилин

Українці розцінюють дії США у Венесуелі переважно як намагання захопити її ресурси – КМІС

Сибіга: Удар Путіна по Україні вранці — це сигнал тривоги для світових лідерів, які зібралися в Давосі

Одна людина загинула і 13 постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА