Інтерфакс-Україна
19:44 24.09.2018

Винуватця "п'яної" ДТП зі смертельними наслідками засуджено до дев’яти років в'язниці

1 хв читати
Винуватця "п'яної" ДТП зі смертельними наслідками засуджено до дев’яти років в'язниці

Фрунзенський районний суд Харкова виніс обвинувальний вирок 45-річному водієві-учаснику аварії, внаслідок якої загинули три людини.

"Чоловікові присудили дев’ять років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на три роки", - повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

Кримінальне провадження щодо нього було відкрито за ч. 3 ст. 286 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб) Кримінального кодексу України.

Аварія трапилася наприкінці серпня 2016 року. Як було встановлено, нетверезий водій автомобіля Renault перевищив швидкість і виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся з машиною Fiat. Унаслідок ДТП двоє пасажирів Fiat (55-річний чоловік і 58-річна жінка) від отриманих травм загинули на місці. Водій цього самого автомобіля внаслідок множинних травм помер через півроку після аварії.

Крім того, в дорожньо-транспортній пригоді постраждали ще два пасажири Fiat (27 і 32 років).

Вирок суду не набув чинності, на нього може бути подано апеляцію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкинув припущення, що США залишать Україну без підтримки, а Європу – без оборони - ЗМІ

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Віткофф дав позитивну оцінку переговорам з російським посланцем Дмитрієвим

Сенатор Грем закликав Трампа конфіскувати танкери з підсанкційною російською нафтою

Ворог окупував Званівку та просунувся у кількох населених пунктах на Слов'янському напрямку - DeepState

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Україна залишається повністю відданою досягненню миру - заява делегацій США та України

Стармер обговорив з Трампом можливості досягнення миру в Україні – ЗМІ

Уряд поставив завдання зменшити кількість відключень енергопостачання для населення - Свириденко

Надання ЄС Україні 90 мільярдів євро на два роки - ключовий результат грудня і важливий результат усього року – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА