Інтерфакс-Україна
10:52 26.08.2018

У США назвали місце похорону Маккейна

1 хв читати
У США назвали місце похорону Маккейна

Сенатора Джона Маккейна, який помер 25 серпня, поховають у столиці штату Меріленд Аннаполісі, повідомила газета The New York Times з посиланням на джерела в Республіканській партії США.

Повідомляється, що прощання з Маккейном пройде в будівлі законодавчої асамблеї штату Арізони. Саме цей штат Маккейн представляв в американському Конгресі протягом 35 років.

Похорон Маккейна відбудеться в Аннаполісі, але про точну дату поки не повідомляється. Зазначимо, з цим містом його пов'язувало то, тут він навчався у Військово-морській академії та закінчив її в 1958 році.

Нагадаємо, що в США у віці 81 року помер сенатор Джон Маккейн. Зазначимо, він протягом тривалого часу лікувався від пухлини мозку.

Маккейн відноситься до числа сенаторів, які виступають з найбільш жорсткою критикою щодо Росії. Американський законодавець не раз закликав ввести нові антиросійські санкції. Члени Конгресу назвали останній прийнятий оборонний бюджет США його ім'ям.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни завдали подвійного ракетного удару по Харкову, без постраждалих - мер

Сибіга: Радбез ООН збереться 12 січня на екстрене засідання через масовані атаки РФ по України

Окупанти масовано атакували безпілотниками Лозову Харківської області, поранено мирного мешканця

Зеленський розраховує, що наступного тижня Рада призначить Федорова на посаду міністра оборони

Зеленський розраховує на посилення дипломатичного тиску на Росію для завершення війни

Голова комітету Ради Маслов є кандидатом на міністра юстиції, а Мудра залишається заступником керівника ОП

Свириденко: Уряд доручив забезпечити безперебійну роботу пунктів незламності

Росіяни поділили в інфраструктурний об’єкт у Харкові, наслідки уточнюються

Зеленський обговорив з Будановим питання посилення санкційної політики

Сім суден "тіньового флоту" уникли затримання в Карибському морі за добу – Пентагон

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА