15:05 08.08.2018

Найнаселеніший штат Австралії переживає найсильнішу за півстоліття посуху

1 хв читати

Влада найнаселенішого в Австралії штату - Нового Південного Уельсу - оголосила про те, що на її території зафіксовано найсильнішу за останні 50 років посуху, повідомляє телеканал "Ей-бі-сі ньюз".

Телеканал зазначає, що хоча від сильної посухи страждає велика частина південно-східних територій Австралії, саме в Новому Південному Уельсі, територія якого займає понад 800 тис. кв. км, ситуація найбільш серйозна.

"Це дуже важко. Немає жодної людини в штаті, яка не побажала би дощу для наших фермерів і місцевих громад", - сказав міністр сировинної промисловості штату Ніалл Блейр.

Влада Нового Південного Уельсу та федеральний уряд надають фермерам фінансову допомогу в зв'язку із загибеллю врожаю, але виділених коштів часто недостатньо, зазначає "Ей-Бі-Сі ньюз".

Також фермерам офіційно дозволили відстрілювати диких кенгуру, які п'ють воду з поїлок для домашньої худоби.

Метеорологи передбачають посушливу погоду найближчих три місяці, тому багато фермерів розглядають можливість продажу худоби, додає телеканал.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Румунії затримали проросійського кандидата в президенти Джорджеску

Рада визнала результати навчання, здобутих громадянами України за кордоном - нардеп

У Львівській області за минулу добу зафіксували 108 займань сухої трави, на 7 осіб складено адмінпротоколи

Угодою з США враховано інтереси євроінтеграції України і співпрацю з міжнародними фінорганізаціями - Шмигаль

Держмитслужба України та міжнародна асоціація REACT підписали меморандум про боротьбу з контрафактом

Після підписання попередньої угоди Україна і США розпочнуть роботу над наступною угодою про створення Інвестиційного фонду відбудови - Шмигаль

Київ передав на фронт 45 купольних систем РЕБ для захисту від безпілотників – мер

Ворог скинув на Костянтинівку три авіабомби, п'ятеро людей загинуло

Україна і США випрацювали остаточний варіант Угоди про встановлення правил та умов Інвестфонду відбудови України - Шмигаль

Кошта провів підготовчу до спецсаміту відеоконференцію з лідерами ЄС, Макрон поінформував про результати зустрічі з Трампом

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА