10:13 20.07.2018

СБУ перевіряє дії посадових осіб БК "ДніпроАзот"

1 хв читати
СБУ перевіряє дії посадових осіб БК "ДніпроАзот"

Служба безпеки України розпочала перевірку дій посадових осіб ПАТ "ДніпроАзот", що призвели до створення дефіциту рідкого хлору - основного реагенту для безперебійного забезпечення населення питною водою.

Як повідомляє прес-центр СБУ в п'ятницю на сторінці в соцмережі Facebook, дефіцит рідкого хлору створив передумови до порушення нормального функціонування об'єктів життєзабезпечення населення і небезпеку для здоров'я людей.

"З 15 червня 2018 адміністрація ПАТ "ДніпроАзот" у порушення договірних зобов'язань і без попереднього повідомлення припинила виробництво і відвантаження рідкого хлору водопостачальних підприємств України, що унеможливлює знезараження питної води, і створює загрозу виникнення масових отруєнь та поширення епідемій", - зазначно в повідомленні.

Водночас СБУ перевіряє обґрунтованість збільшення в кілька разів вартості реагенту на шляху від виробника до кінцевого споживача.

За результатами перевірки слідчими СБУ буде прийнято рішення про кваліфікацію за Кримінальним кодексом України дій осіб, причетних до штучного створення передумов до виникнення надзвичайної ситуації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА