Інтерфакс-Україна
14:19 14.07.2018

У Туреччині помер українець, який перебував у комі після побиття російським туристом

1 хв читати
У Туреччині помер українець, який перебував у комі після побиття російським туристом

В одній із лікарень Туреччині помер 57-річний український турист із Запоріжжя, який тиждень перебував у комі після того, як 7 липня його побив турист із Російської Федерації на курорті в м. Анталія.

Як розповіли агентству "Інтерфакс-Україна" в запорізькому туристичному агентстві "Ліга-Тур-Сервіс", житель Запоріжжя помер у суботу близько 10:00. Інформацію про це турагентство отримало від родичів чоловіка.

У суботу вдень в Запорізькому аеропорту готувалися прийняти літак санавіації з Анталії з постраждалим українським туристом, однак за кілька годин до прильоту літака рейс несподівано скасували.

Як повідомлялося, 7 липня 2018 року 57-річний житель Запоріжжя дістав важкі травм унаслідок того, що на території готелю "Ganita holiday village" у м. Аланья, провінція Анталія його побив громадянин РФ. Українця у непритомному стані госпіталізували в реанімацію лікарні м. Аланія, де той перебував у комі.

За наявною інформацією, конфлікт між громадянином України та 30-річним туристом з РФ виник під час перегляду матчу ЧС з футболу Хорватія – Росія.

За словами родичів українця, турецька поліція оштрафувала росіянина на 800 дол. після чого той виїхав додому в Росію.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

У Краматорську через обстріл зруйновано котельню, що обслуговувала один з мікрорайонів міста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА