Інтерфакс-Україна
18:05 06.06.2018

Генпрокуратура України ініціювала перевірки в органах пробації

1 хв читати
Генпрокуратура України ініціювала перевірки в органах пробації

Генеральна прокуратура України ініціювала проведення перевірок дотримання вимог законодавства в діяльності органів пробації та здійснення ними заходів щодо засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі.

"Перевірками виявлено факти порушень законів України та констатовано неналежне матеріально-побутове забезпечення органів пробації, що ставить під загрозу функціонування окремих підрозділів пробації", - повідомляє в середу відділ зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Порушення були виявлені в Сумській, Донецькій, Івано-Франківській, Полтавській, Херсонській та інших областях.

Крім того, в результаті відсутності відомчих нормативно-правових документів Міністерства юстиції територіальні підрозділи органів пробації вже тривалий час не здійснюють пенітенціарну пробацію, не застосовують пробаційні програми в реалізації спостережної пробації, не ведуть облік умовно-достроково звільнених осіб та контроль їхньої поведінки.

"За результатами проведених перевірок і усунення виявлених порушень вимог законів України органи прокуратури внесли майже 300 документів реагування, розпочато 39 кримінальних проваджень, зокрема щодо судді одного із судів Івано-Франківської області за фактом винесення завідомо неправомірного рішення про звільнення особи від відбування призначеного покарання з випробуванням", - йдеться в повідомленні.

Також Генпрокуратура направила до Мін'юсту лист про вжиття невідкладних заходів для забезпечення діяльності органів пробації та поновлення або внесення змін до чинного законодавства України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог за добу втратив більша ста осіб на покровському напрямку - Генштаб

Трамп погрожує Ірану новими атаками у разі відновлення ядерної програми

МЗС Литви про "напад" на резиденцію Путіна: очільник Кремля має на меті саботувати досягнення України і США у Флориді

Рішення щодо суверенітету України має приймати сам Київ – глава МЗС Канади

Україна і США під час переговорів у Мар-а-Лаго підготували пакет рішень для економічного відновлення

У Вишгороді встановили генератори для забезпечення безперебійного електропостачання житлових будинків

Росіяни контролюють близько половини Покровська - Сирський

Ще семеро українських дітей вдалося повернути з окупованих територій

Сибіга назвав важливим для України рішення Канади про нову допомогу на 2,5 млрд канадських доларів

Підвищення тарифів на розподіл газу для підприємств має бути відтерміновано - Терехов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА