Інтерфакс-Україна
17:43 16.04.2018

Італія готова активізувати співпрацю з гуманітарного розмінування на Донбасі

1 хв читати
Італія готова активізувати співпрацю з гуманітарного розмінування на Донбасі

Перший віце-спікер Верховної Ради, представник України у гуманітарній підгрупі ТКГ Ірина Геращенко зустрілась з послом Італії в Україні Давиде Ла Чечиліа і обговорила з ним політику безпеки і гуманітарну ситуацію на Донбасі та в окупованому Росією Криму.

"... У рамках нинішнього головування Італії в ОБСЄ обговорили політику безпеки і гуманітарної ситуації на Донбасі та в Криму, роботу мінських груп і СММ ОБСЄ, проблему перешкоджання роботи місії", - написала за підсумками зустрічі І.Геращенко у своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок .

За її словами, посол повідомив, що "Італія в рамках свого головування (в ОБСЄ - ІФ) приділяє особливу увагу гуманітарним питанням, темыы захисту цивільного населення, і готова активізувати співпрацю у сфері цивільного розмінування".

Також сторони обговорили двосторонні українсько-італійські відносини, активізацію міжпарламентського діалогу, додала перший віце-спікер Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Літаки F-16 знищили переважну більшість з російських ракет, випущених вночі по Україні, – Шмигаль

Мінрозвитку оголосило про обовʼязкову евакуацію дітей з 19 населених пунктів Донеччини

Кількість постраждалих у передмісті Харкова зросла до 13

У Москві ліквідували поліцейських, які брали участь у катуваннях українських полонених - джерела

КМДА придбала роторну парковку за 3,6 млн грн і списала її, так і не почавши використовувати – експосадовцю повідомлено про підозру

На Різдво в Україні мороз і без опадів, на наступний день – сніг із хуртовиною

Через ворожі удари по передмістю Харкова 1 людина загинула, 11 поранені

У Києві викрили торгівця шоколадом з психотропними грибами та вилучили у нього товару на понад 1 млн грн – прокуратура

Окупанти завдали ударів по ТЕЦ у передмісті Харкова, одна людина загинула – мер

ВАР систематизувала податкові пріоритети агросектору на 2026р

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА