Інтерфакс-Україна
07:49 08.04.2018

У Запоріжжі відбувся фестиваль шпаківень

1 хв читати

У Запоріжжі відбувся міський фестиваль шпаківень, учасники якого побудували для місцевих птахів десятки оригінальних будинків, і розвісили їх у міських парках

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", в суботу в Запоріжжі в парку "Дубовий гай" стартувало популярне весняне свято - "Фестиваль шпаківень", який проводиться в місті другий рік поспіль.

Його учасники - десятки городян різного віку, представили на конкурс будиночки для птахів, створені власноруч і за оригінальними проектами.

Журі фестивалю - місцеві екоактивісти, визначали кращі шпаківні, за їх зручністю для птахів, що гніздяться.

"Естетика шпаківні - для людей, а птахам потрібно житло, в якому зручно висиджувати пташенят. Буває, птиці закривають вхід, якщо він занадто широкий, буває, видовбують окремий вихід, якщо їм спекотно. Ми хочемо, щоб птахам, які прилетіли до нас навесні, було комфортно"- зазначила член журі фестивалю, зоозахисниця Леся Кулик.

Також, вона зазначила, що в центрі Запоріжжя мало дерев, тому шпаківні, зроблені учасниками фестивалю допомагають тисячам птахів знайти собі безпечні і затишні будинки в індустріальному центрі.

Також, на фестивалі працювали майстер-класи, які вчили городян будувати шпаківні.

Переможців міського конкурсу на кращу шпаківню відзначили призами.

Після завершення свята конкурсанти розвісили свої шпаківні в місцевих парках та скверах.

 

ОСТАННЄ

Аварійні відключення світла діють по всьому Києву – ДТЕК

Україна має отримати свої перші БМП Lynx KF41 вже на початку 2026 року – Rheinmetall

Трамп: у Зеленського немає козирів, в нього є лише Дональд Трамп

Сибіга: війна триває вже довше за радянсько-німецьку, водночас агресор не досяг жодної стратегічної цілі

Держкіно та Мінкультури необхідно надати повноваження визначати, чи несе фільм загрозу нацбезпеці - голова УКА Іллєнко

АРМА назвала ажіотаж навколо пошуку керуючого IDS Ukraine дискредитацією і роз`яснило умови тендеру

В наступні дві доби по всій Україні без опадів, подекуди ожеледиця – Укргідрометцентр

Темпи просування окупантів на минулому тижні продовжили падати, але знов виросли під Покровськом – DeepState

Раді пропонують заборонити російську мову у приватних школах

Глава МЗС Норвегії: З оголошеного пакету допомоги $200 млн підуть на енергетичні потреби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА