13:54 30.03.2018

У Кремлі хочуть прояснити ситуацію зі зверненням до Путіна адвоката українського громадянина Сущенка

1 хв читати
У Кремлі хочуть прояснити ситуацію зі зверненням до Путіна адвоката українського громадянина Сущенка

У Кремлі не мають інформації про звернення адвоката українського громадянина Романа Сущенка, якого обвинувачують у шпигунстві, з проханням звільнити його в обмін на росіян, яких утримують в Україні.

Раніше адвокат Марк Фейгін повідомив, що звернувся до президента РФ Володимира Путіна з проханням вирішити питання зі звільненням свого підзахисного Р.Сущенка шляхом обміну.

"Я не маю якоїсь інформації із цього приводу і щодо процесу, який відбувається, і щодо звернення адвоката. Мені знадобиться певний час, щоб хоч щось з'ясувати. Мені невідомо про те, що такі пропозиції надходили", - сказав журналістам прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков у п'ятницю.

Щодо перспектив обміну українця на утримуваних росіян прес-секретар зазначив: "У цьому випадку є спеціальна група, яка обговорює питання обміну утримуваних осіб".

За словами Д.Пєскова, йому невідомо, за якою статтею КК РФ обвинувачують Р.Сущенка, і чи підпадає він під категорію осіб, про обмін яких можна говорити.

Суд над Р.Сущенком розпочався в РФ 27 березня.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 61 український університет увійшов до рейтингу SCImago Institutions Rankings 2025

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА