14:39 13.03.2018

Держслужба ветеранів допускає можливість запуску Міністерства у справах ветеранів у IV кварталі 2018 року

1 хв читати

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції допускає запуск Міністерства у справах ветеранів в IV кварталі 2018 року.

"Ми очікуємо створення робочої групи (з підготовки створення міністерства)", - сказав на брифінгу перший заступник глави Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Ігор Мальцев, відповідаючи на запитання агентства "Інтерфакс-Україна".

Він додав, що в минулому році відбувалися консультації з громадськими ветеранськими організаціями щодо створення відповідного міністерства, за результатами яких пропозиції були передані до Міністерства соціальної політики та безпосередньо до Кабінету Міністрів.

"Я думаю, що до кінця року воно запрацює, я маю на увазі в IV кварталі", - додав І.Мальцев.

Він наголосив, що для запуску міністерству необхідно пройти низку формальних процедур: створення нормативної бази, проведення конкурсів, затвердження положень.

Як повідомлялося, 27 лютого Верховна Рада запропонувала Кабінету Міністрів України створити Міністерство у справах ветеранів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА