Інтерфакс-Україна
16:02 07.03.2018

Держприкордонслужба перевірить Собчак на можливе порушення нею закону, якщо вона прибуде на український кордон

1 хв читати
Держприкордонслужба перевірить Собчак на можливе порушення нею закону, якщо вона прибуде на український кордон

У разі появи кандидата в президенти РФ від партії "Гражданская инициатива" Ксенії Собчак на українському кордоні Державна прикордонна служба України здійснить комплекс заходів із перевірки можливого порушення нею українського законодавства.

"У разі появи цієї громадянки на українському кордоні проводитиметься весь комплекс заходів із перевірки можливого порушення нею українського законодавства. Усі дії будуть у правовому полі", - сказав помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в середу.

При цьому він додав, що відомству відомо про заяви К.Собчак. "Проте можна їх оцінити як політичні, зроблені у рамках передвиборчої кампанії. А офіційний Київ не визнає вибори президента РФ на території анексованого Криму", - наголосив О.Слободян.

Як повідомлялося, 6 березня К.Собчак повідомила, що надіслала листа до посольства України в РФ із проханням дозволити їй в'їзд до Криму через територію України. При цьому вона стверджувала, що не буде як кандидат у президенти проводити передвиборчу агітацію в анексованому Криму, зазначаючи, що, анексувавши Крим, РФ порушила міжнародні зобов'язання.

На думку К.Собчак, Києву та Москві необхідно провести спільний референдум про статус анексованого Криму.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав заяву К.Собчак "політичною шизофренією".

Вибори президента РФ заплановані на 18 березня 2018 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Кіпрі поліція була залучена до розслідування смерті дипломата РФ та зникнення ексСЕО "Уралкалію" – ЗМІ

Глава МЗС Ірану перебуває в контакті з Віткоффом для обговорення ситуації в країні - ЗМІ

Стартував прийом анкет у другу когорту програми REDpreneur Women

Мінспорту: якщо вам від 14 до 35 років, ви офіційно належите до категорії "молодь"

Шмигаль задекларував 1,6 млн грн доходів за 2025 рік, дружина - 9,3 млн грн

Російського командира засудили до 12 років за катування цивільних на Чернігівщині

Зеленський доручив Свириденко, Качці і Соболеву забезпечити супровід та експертизу економічних аспектів майбутніх угод між Україною та США

МЗС Естонії заборонив в'їзд першим 261 російським бойовикам, які брали участь в агресії проти України

Зеленський доручив фіналізувати та передати для розгляду на найвищому рівні документ щодо гарантій безпеки для України від США

Без тепла у Києві майже 800 будинків - Кличко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА