Інтерфакс-Україна
18:38 02.02.2018

Троє військових поранені в зоні АТО у п'ятницю

1 хв читати
Троє військових поранені в зоні АТО у п'ятницю

Троє українських військовослужбовців дістали поранень унаслідок обстрілу з боку незаконних збройних формувань у п'ятницю від початку доби станом на 18:00, повідомляє прес-центр штабу АТО.

"Сьогодні сили агресора продовжили звичну для себе практику обстрілів позицій українських захисників ... Унаслідок ворожих обстрілів поранень дістали троє військовослужбовців Збройних Сил України", - йдеться у зведенні, розміщеному на сторінці прес-центру в соцмережі Facebook.

Бойовики вели вогонь у п'ятницю переважно з мінометів і піхотного озброєння.

"На донецькому напрямку ворог активізувався в передмісті Авдіївки. На підступах до цього прифронтового населеного пункту противник застосував 82-міліметрові міномети, гранатомети різних видів і великокаліберні кулемети. На Приазов'ї загарбники вели вогонь із 82-міліметрових мінометів і гранатометів біля Павлополя та Лебединського", - розповіли у штабі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міністр оборони України анонсував запуск "революційного проєкту" керування дронами Mission control

Міністр оборони України: стратегічна ціль - убивати 50 тисяч окупантів на місяць

Федоров: майбутнє за дроново-штурмовими підрозділами

Міністр оборони України: у нас буде свій аналог "мавіка"

Федоров: є всі шанси завершити війну, якщо зупинимо РФ в небі, на землі та завдамо нищівного удару по її економіці

Утримання української армії протягом наступних 10 років може коштувати $700 млрд - Качка

Зеленський: Я звертався до лідерів Європи з пропозицією створити об'єднані збройні сили, поки ніхто не зробив кроку назустріч цій ідеї

Мовний омбудсмен: без доказів порушення мовного закону неможливо встановити склад адмінправопорушення

Зеленський: Поки я не бачу глухого кута в перемовинах

Ситуація з водо- і теплопостачанням в Києві залишається складною, запроваджені аварійні графіки відключень світла – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА